Další informace

VÝSTAVBA TENISOVÝCH KURTŮ

Výstavba tenisového kurtu-Provádíme výstavbu tenisových kurtů a ostatních sportovišť/volejball,beachvolejbal fotbal/dále zajistíme rekonstrukci a renovaci stávajících tenisových kurtů.
Provádíme výstavbu a rekonstrukci tenisových antukových kurtů dle osvědčené české metody.instalujeme tenisové povrchy z umělé trávy bez i se vsypem křemičitým pískem,polyuretanové tenisové povrchy a betonové tenisové dvorce.
V oblasti výstavby tenisových kurtů Vám zajistíme bezplatnou poradenskou činnost při výběru povrchu pro tenisové hřiště. Zpracujeme Vám projektovou dokumentaci, stavební povolení i kolaudaci stavby. Zajistíme dodávku a montáž tenisových povrchů i případný servis. V případě rekonstrukce tenisových kurtů provedeme renovaci či výměnu stávajícího nevyhovujícího tenisového povrchu.

Vlastnosti tenisových povrchů
Povrchy pro tenisové hřiště splňují platné normy a certifikáty. Povrchy pro tenisové hřiště jsou vodou propustné. Vzhledem k vyspělým technologiím jsou tenisové povrchy stále kvalitnější a zdravější pro sportovce. Nároky na údržbu tenisových kurtů jsou minimální a vyznačují se dlouhodobou životností. Tenisové povrchy jsou nejen pro rekreační hráče ale i pro profesionály.

Druhy tenisových povrchů
Antuka - tenisové antukové kurty a dvorce pro venkovní a i vnitřní využití
tenisové antukové kurty.Provádíme výstavbu kvalitních tenisových a volejbalových kurtů s antukovým povrchem dle osvědčené české metody.
Na stavby tenisových hřišť používáme kvalitní antuku od prověřených výrobců. Klademe důraz na přesné ruční zpracování a dostatečný odvod dešťových vod z povrchu i ze spodní vrstvy antukových dvorců. Pár minut po dešti je tak kurt schopný opět plného zatížení.
Pružné tenisové povrchy
Polyuretanové tenisové povrchy mají vysoce kvalitní elastický povrch. Je určen nejen pro výstavbu tenisových kurtů ale i víceúčelová sportoviště. Aplikuje se na asfaltový nebo betonový podklad. Standardní barvou tenisového povrchu je červená a zelená.
Alternativa antuky
Povrch Classic Clay je klasifikován jako pomalý povrch. Tento povrch se svými vlastnostmi přibližují antukovému povrchu. Lze použít pro vnitřní tenisové haly i pro venkovní tenisové kurty. Tento umělý povrch se nemusí kropit ani lajnovat.
Umělý trávník pro tenisové kurty
Umělé trávníky pro tenisové kurty jsou typické nízkou výškou vláken. Umělý trávník s křemičitým vsypem je určen pro tenisové kurty, ale i na ostatní míčové sporty. Tenisové povrchy s umělými trávníky preferují především sportovní a tenisové kluby.